Komuniteti Aktiv

Ndërvepro në lojra shumëfishuese dhe në sajt


Html5 Kompatibilitet

Lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje.


Hape Për Të Gjithë

Shijojini lojërat falas, pa lidhje.

Loja E Të Rriturve Është Gati.

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Regjistrohuni tani!

Përshëndetje, mirëserdhët Në Lojrat E Të Rriturve Online. Për ata nga ju që nuk janë të njohur me konceptin e një projekti, më lejoni të jem i pari që t'ju shpjegoj se ky është destinacioni në internet për kënaqësi porno. Kur filluam së pari në korrik 2016, mbledhja jonë përbëhej nga vetëm 18 lojëra-sot, jemi të kënaqur t'ju sjellim mbi 27 tituj mahnitës, të cilat janë 100% ekskluzive për platformën tonë! Kjo do të thotë se pa marrë parasysh se ku shkon online, ti nuk do të jesh në gjendje të gjesh lojrat që po të presim brenda., Ka kaluar një kohë e gjatë për një rrjet, por më në fund jemi gati të pranojmë anëtarë të rinj dhe t'i tregojmë botës se kur vjen PUNA te lojrat e klasit botëror, askush nuk e bën më mirë. Nëse të pëlqen tingulli i asaj që kam thënë deri tani, sigurohu të krijosh llogari sa më shpejt të jetë e mundur. Përndryshe, mund të zgjedhësh të vazhdosh të lexosh poshtë dhe do të të them gjithçka që duhet të dish për këtë destinacion fantastik. Faleminderit që keni marrë kohë për të ndaluar, shpresoj se ju pëlqen koha brenda Lojrave Të Të Rriturve Online!

Merrni qasje falas tani

Shumë anëtarë të ekipit kanë luftuar në të kaluarën me pagesën e shumë parave për lojrat që përfundimisht nuk dhanë atë që thanë se do të bënin. Si rezultat i kësaj, ne vendosëm shumë herët për ta bërë komunitetin tonë krejtësisht të lirë për të luajtur. Kjo do të thotë se mund të regjistrohesh sot pa paguar asnjë qindarkë. Përfitimi i kësaj për përdoruesin është se në qoftë se ata janë të pakënaqur me përvojën, ata thjesht mund të largohen dhe nuk mund të kthehen kurrë. Në flipside, na bën presion për të krijuar një produkt të madh për t'u siguruar që të kthehesh ditë pas dite, javë pas jave, muaj pas muaji., Me një bashkim reciprok të rezultateve të dëshiruara, ne besojmë fuqishëm se ky është hapi më i mirë përpara për platformën tonë. Për më tepër, ne duam ta bëjmë 100% të qartë se ju nuk do të duhet kurrë të paguani me qëllim që të kompletoni një lojë brenda: të gjitha titujt tanë mund të kompletohen në një periudhë të arsyeshme kohe pa paguar asnjë qindarkë. Kemi në plan gjithashtu t'i Mbajmë Lojrat E Të Rriturve Online si kjo për të ardhmen e parashikueshme. Përfundimisht, ekipi ka në plan të monetizojë projektin tonë, por kjo do të vijë në një datë shumë më vonë., Thjesht, mund të kesh besim se kur të regjistrohesh në komunitetin tonë, do të kesh përvojën më të mirë të mundshme dhe nuk do të të duhet as të paguash për të!

Databazë e madhe loje

A ke nënshkruar ndonjëherë në ndonjë faqe interneti para se të mos ketë qenë në departamentin e sasisë? A nuk do të jetë kjo një çështje që ju do të gjeni brenda zonës së anëtarit tonë! Tani kemi një grumbullim prej 27 lojrash, me plane të tjera për të shtuar 6 të tjera në 12 muajt e ardhshëm. Duhet theksuar se ekipi ynë krijon të gjitha këto lojra në shtëpi: nuk ka konsultime të jashtme, liçensim apo marrëveshje të tjera që do të lejojnë të tjerët të kenë akses në lojrat që kemi. Kjo do të thotë se nëse do të luash atë që kemi brenda, do të të duhet të krijosh një llogari., Të gjitha lojrat tona kanë një nivel të përshtatshëm shumëllojshmërie, duke përfshirë një përzjerje temash, zhanresh, stilesh arti e kështu me radhë. Ne e morëm këtë qasje në mënyrë që çdo individ që vjen në komunitetin tonë të ketë të ngjarë të ketë një kohë të mirë dhe të gjejë të paktën diçka që ata e gëzojnë. Ne nuk mund të premtoj se ju do të doni çdo lojë të vetme që ne kemi, shanset janë se shumica e tyre do të jetë e rëndësishme për interesat tuaja. Përveç kësaj, ne duam ta bëjmë të qartë se reagimet nga komuniteti ynë janë gjëja më e rëndësishme për të përmirësuar platformën tonë., Kjo është arsyeja pse ne marrim hapa të mëdha për të siguruar që ne jemi vazhdimisht duke e VENDOSUR komunikimin me njerëzit që luajnë lojërat tona pornografike. Duke përdorur forumet zyrtare, ose serverin E Përçarjes, ju inkurajojmë të na thoni se si po e bëjmë atë që mund të bëhet më mirë.

Motor grafik i mahnitshëm

Një nga mënyrat e mëdha që vendet kanë luftuar në të kaluarën është me grafikë me cilësi të ulët. Kjo është veçanërisht shqetësuese në hapësirën e lojërave porno, pasi ne përgjithësisht mbështetemi në shenjat vizuale mbi çdo gjë tjetër. Mjafton të them se nëse doni të luani që është prodhuar me grafikë në mendje, jeni në duar të sigurta kur të hyni brenda. Na u desh kohë të studionim të gjitha motorët e ndryshëm që mund t'i përdornim dhe përfundimisht u vendosëm në Motorin E Unitetit për të na nxjerrë përmes prodhimit tonë., Kjo ishte një zgjedhje fantastike si në një nivel personal, ashtu edhe në komunitet: tani kemi atë që e konsiderojmë si lojrat më mahnitëse dhe tërheqëse në biznes. Një skanim i shpejtë i konkurrencës tregon se ne jemi shumë përpara të gjithëve: ne kemi në plan ta mbajmë atë në këtë mënyrë gjithashtu! Ju lutem vini re se jeni në gjendje gjithashtu të hyni në të gjitha lojrat që kemi nga pajisja juaj e lëvizshme: për sa kohë që të keni një shfletues të instaluar, jeni gati për tu nisur. Celulari jep që ne përdorim gjithashtu t'i bëjmë lojrat të duken fantastike me pajisje më të vogla., Pra, në thelb, ju do të merrni lojra porno të klasit botëror pavarësisht se me çfarë makine po punoni.

Një përfundim Në Lojrat E Të Rriturve Online

Ju faleminderit shumë që keni marrë kohë për të lexuar Të gjitha Në Lidhje Me Lojrat E Të Rriturve Online: shpresoj që kjo ese e shpejtë ju ka dhënë shumë informacion rreth asaj që kemi. Natyrisht, ka shumë më shumë për të hyrë dhe për të mësuar rreth nga brenda, kështu që pse të mos të të krijuar një llogari sa më shpejt të jetë e mundur dhe të shohim se çfarë po ndodh për veten. Mos harroni: nënshkrimi është krejtësisht pa pagesë dhe i gjithë procesi kërkon më pak se 60 sekonda. Për të ndaluar kohën tuaj me destinacionet që nuk i dorëzoni Lojërat Online është emri i vetëm që ju duhet të besoni kur bëhet fjalë për lojë seksi., Kujdesu dhe gëzuar masturbimin!

Luaj Falas Tani